Projekt "Bakcyl"

4, 10 i 18 października uczniowie drugich klas wzięli udział w lekcjach w ramach projektu "Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży - Bakcyl". Zajęcia przeprowadzili p. Jarosław Głogowski oraz p. Dariusz Dendra, a ich tematyka  dotyczyła m. in. zasad sporządzania budżetu, planowania wydatków, umiejętności i wartości oszczędzania finansów, bezpiecznego korzystania z różnych produktów kredytowych. Podczas zajęć został również zaprezentowany zawód i charakter pracy bankowca, jak również podstawowe zadania zawodowe i warunki pracy.