Lekcja o ptakach

Asia Dereń, Julia Gąsiorowska, Nicole Nieśpiałowska - uczennice, które wzięły udział w międzynarodowej wymianie w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży przygotowały i przeprowadziły dla młodszych koleżanek i kolegów zajęcia lekcyjne. Tematyka zajęć, tak jak i projektu młodzieżowej wymiany, została poświęcona ptakom. Podczas edukacji rówieśniczej dziewczęta przedstawiły bogactwo i różnorodność świata ptaków oraz zwróciły szczególną uwagę na zagadnienie ptasich piór. Dla młodszych uczniów przygotowały ćwiczenia i zadania oraz quizy.