Kwesty na rzecz chorzowskiego Hospicjum

W niedzielę 23 października 2016 roku uczniowie Gimnazjum nr 1 w Chorzowie wzięli udział w kwestach na rzecz chorzowskiego hospicjum, które odbywały się po mszach św. przed kościołem pw. św. Antoniego. W tym roku uczniowie włączyli się w działania wolontaryjne w bardzo licznym gronie. W zbiórkę pieniężną zaangażowali się: Weronika Świątek, Teresa Świątek, Sandra Mańkowska, Nicole Nieśpiałowska, Adam Fyrla, Dominika Ciosek, Weronika Ogiegło, Kasia Kołodziejczak, Roksana Kruszewska, Krystian Adamczyk, Roxana Grundaj, Karolina Skrzypiec, Agata Zura, Natalia Szczerba, Agata Dziereń, Agata Zakrzewska, Ewelina Nowakowska, Paulina Tkocz, Natalia Jędrzejczak, Patrycja Kiel, Dominika Kiołbasa.

Za pomoc serdecznie dziękujemy.

Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego