"Dobry zawód - krokiem we właściwym kierunku" - konferencja

25 października 2016 roku zainteresowani uczniowie trzecich klas wzięli udział w III Miejskiej Konferencji "Dobry zawód - krokiem we właściwym kierunku", która odbyła się w Zespole Szkół Budowlanych w Chorzowie. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania kilku wykładów, w tym: "Autoprezentacja w sieci - jak Cię widzą tak Cię klikają", "Nie żałować… czy wiesz czym kierować się przy wyborze dalszego kierunku nauki?", "Dobry zawód trampoliną sukcesu" oraz  "Dlaczego warto wybrać zawód rzemieślniczy?".

Po części seminaryjnej młodzież wzięła udział w warsztatach "Stwórz swój zielony zakątek" poświęconych tworzeniu projektu terenu zielonego w miejskiej przestrzeni oraz "Moje zainteresowania a wybór zawodu".

Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA