Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Światowy Dzień Walki z Otyłością

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Otyłością. W tym dniu przy wejściu do szkoły rozdano karty motywacyjne do pracy nad wprowadzaniem do życia każdego z nas m.in. zdrowych nawyków żywieniowych. Na zajęciach wychowania fizycznego uczniowie dzielnie "walczyli" z wyzwaniem Ewy Chodakowkiej, a na zakończenie, po uprzednim zbadaniu swojego wzrostu i wagi, obliczyli swoje BMI.

POLECAMY TAKŻE
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego
Nowości w bibliotece
Wolność czytania 2017
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655