Warsztaty projetkowania mody

8 listopada uczennice Gimnazjum nr 1 w Chorzowie zainteresowane modą oraz wiążące swoją przyszłość z branżą odzieżową, wzięły udział w warsztatach projektowania mody. Zajęcia zostały zorganizowane przez Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich w Katowicach. Dziewczęta miały możliwość wykonania rysunków żurnalowych, poznały aktualne trendy w modzie, dowiedziały się ciekawostek o sławnych projektantach, a przede wszystkim opracowały i zaprezentowały własne pomysły na odzieżowe kreacje. Szykowne i eleganckie projekty modowe zostały przygotowane w inspirującej atmosferze, którą zapewnili organizatorzy warsztatów. Na zakończenie zajęć uczestniczki czekały niespodzianki. Jedną z nich był pokaz mody przygotowany przez uczennice KCEZ.

"Moda przemija, styl pozostaje" - Coco Chanel.

Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego