Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
XV Chorzowski Bieg Niepodległości

Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w XV Chorzowskim Biegu Niepodległości. Organizatorem wydarzenia był Klub Miłośników Historii Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie. Zadaniem projektu było krzewienie kultury obywatelskiej i postaw patriotycznych wśród młodych obywateli Chorzowa. Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Chorzów.

POLECAMY TAKŻE
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego
Nowości w bibliotece
Wolność czytania 2017
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655