Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Wielki sukces naszych piłkarek nożnych!

Dziewczęta naszego Gimnazjum w składzie: Sandra Goik (3b), Agata Pawlak (3b), Wiktoria Kondera (3b), Dominika Kiołbasa (2b), Paulina Zawadzka (1a), Agata Zura (2a), Natalia Szczerba (2a), Agnieszka Pytlik (3a) i Laura Wójtowicz (1b) uczestniczyły w Miejskich Zawodach z Piłki Nożnej. W pięknym stylu zdobyły drugie miejsce.Najlepszą piłkarką turnieju okazała się nasza zawodniczka Paulina Zawadzka (1a).

Serdecznie dziewczynom gratulujemy!

POLECAMY TAKŻE
Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku
Warsztaty kulinarne
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655