Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Mikołajkowa Giełda Zawodów Budowlanych i Architektonicznych

7 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mikołajkowej Giełdzie Zawodów Budowlanych i Architektonicznych, która została zorganizowana przez Zespół Szkół Budowlanych w Chorzowie. Dziewczęta z grupy "design" uczestniczyły w warsztatach florystycznych oraz zajęciach z planowania przestrzeni miasta. Natomiast chłopcy z klasy 3B zwiedzili warsztaty szkolne, gdzie dowiedzieli się o praktycznej stronie takich zawodów jak: murarz, betoniarz - zbrojarz, malarz, posadzkarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, monter konstrukcji budowlanych.

POLECAMY TAKŻE
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Mam zajawkę - już wszystko jasne!
SKARBY ZIEMI – Wystawa i Giełda Minerałów, Skał, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich
Wizyta wolontariuszy Bona Fides
Szkolny konkurs talentów "Mam zajawkę"
W szkole czuć już święta. Piekliśmy pierniki
Gimnazjaliści na "Śląskim Festiwali Nauki"
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655