Mikołajkowa Giełda Zawodów Budowlanych i Architektonicznych

7 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mikołajkowej Giełdzie Zawodów Budowlanych i Architektonicznych, która została zorganizowana przez Zespół Szkół Budowlanych w Chorzowie. Dziewczęta z grupy "design" uczestniczyły w warsztatach florystycznych oraz zajęciach z planowania przestrzeni miasta. Natomiast chłopcy z klasy 3B zwiedzili warsztaty szkolne, gdzie dowiedzieli się o praktycznej stronie takich zawodów jak: murarz, betoniarz - zbrojarz, malarz, posadzkarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, monter konstrukcji budowlanych.