Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Konkurs "Twój talent"

Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Marii Konopnickiej w Chorzowie wzięli udział w konkursie "Twój talent - twoim przyszłym zawodem", który został zorganizowany przez Zespół Szkół Technicznych nr 2 w Chorzowie. W zmaganiach konkursowych młodzież miała możliwość zaprezentowania posiadanych umiejętności praktycznych w następujących kategoriach: mechanicznej, motoryzacyjnej, cukierniczo-piekarniczej oraz fryzjerskiej. Dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursu. Klaudia Hansel zajęła I miejsce a Natalia Szczerba III miejsce, obie w kategorii piekarniczo-cukierniczej.


Gratulujemy.

POLECAMY TAKŻE
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego
Nowości w bibliotece
Wolność czytania 2017
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655