Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Konkurs "Twój talent"

Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Marii Konopnickiej w Chorzowie wzięli udział w konkursie "Twój talent - twoim przyszłym zawodem", który został zorganizowany przez Zespół Szkół Technicznych nr 2 w Chorzowie. W zmaganiach konkursowych młodzież miała możliwość zaprezentowania posiadanych umiejętności praktycznych w następujących kategoriach: mechanicznej, motoryzacyjnej, cukierniczo-piekarniczej oraz fryzjerskiej. Dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursu. Klaudia Hansel zajęła I miejsce a Natalia Szczerba III miejsce, obie w kategorii piekarniczo-cukierniczej.


Gratulujemy.

POLECAMY TAKŻE
Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku
Warsztaty kulinarne
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655