Zawód: policjant

Agata Pawlak - uczennica trzeciej klasy, udała się do Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Panie mł. asp. Anna Dębska i st. post. Joanna Pilch opowiedziały uczennicy, która wiąże swoją przyszłość zawodową z służbą w policji, o drodze do zawodu policjanta. Agata poznała istotne umiejętności, cechy charakteru i osobowości,  predyspozycje, jak również wymagania stawianie kandydatom do zawodu.  Podczas spotkania została przedstawiona także różnorodność zadań i czynności zawodowych w zależności od policyjnego wydziału, zespołu m. in. prewencji, ruchu drogowego, kryminalistyki, techniki operacyjnej, spraw nieletnich.

Serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania i cenne informacje.

zw1sltewmdaxlwy4ytu3mzfmzmi2ymq3othkn2ezyjgyns0xljitqku1eta2uxbeyxnll2o0ueroznbwbwppm1bivuwymxnuoxdemvppbupmtt0
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego