Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Turniej tenisa stołowego

W naszej szkole po raz kolejny odbył się Turniej Tenisa Stołowego. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Martyna Fiedor (3a), II miejsce Wiktoria Kondera (3b) i III miejsce Paulina Zawadzka (1a). W kategorii chłopców I miejsce Dominik Borysiak (3b), II miejsce Maciej Ziemak (3b) i III miejsce Rafał Klarzyński. Gratulacje dla zwycięzców, którzy będą reprezentować naszą szkołę na zawodach miejskich.

POLECAMY TAKŻE
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego
Nowości w bibliotece
Wolność czytania 2017
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655