Z kolejną wizytą w DDP "Chorzowska Lauba"

Po życzliwym przyjęciu i gościnności podopiecznych Dziennego Domu Pomocy "Chorzowska Lauba" oraz wspólnym kolędowaniu z uczniami Gimnazjum nr 1 w Chorzowie, młodzież przygotowała program kolejnego spotkania. Młodzi wolontariusze opracowali gry i zabawy, które służyły wzajemnemu poznaniu i integracji przedstawicieli seniorów i juniorów, jak również dobrej zabawie.

Na spotkaniu nie zabrakło także międzypokoleniowego śpiewania, tym razem tradycyjnych śląskich piosenek. W skład grupy uczniów zaangażowanych w działania wolontaryjne weszli: Roksana Szoblik, Laura Wójtowicz, Sandra Mańkowska, Dominika Mika, Angelika Klimarz, Natalia Szczerba, Klaudia Hansel, Agata Dziereń, Agata Zakrzewska, Adam Fyrla, Kuba Radzik, Krystian Adamczyk.

Dziękujemy seniorom za wspólnie spędzony czas.