Z kolejną wizytą w DDP "Chorzowska Lauba"

Po życzliwym przyjęciu i gościnności podopiecznych Dziennego Domu Pomocy "Chorzowska Lauba" oraz wspólnym kolędowaniu z uczniami Gimnazjum nr 1 w Chorzowie, młodzież przygotowała program kolejnego spotkania. Młodzi wolontariusze opracowali gry i zabawy, które służyły wzajemnemu poznaniu i integracji przedstawicieli seniorów i juniorów, jak również dobrej zabawie.

Na spotkaniu nie zabrakło także międzypokoleniowego śpiewania, tym razem tradycyjnych śląskich piosenek. W skład grupy uczniów zaangażowanych w działania wolontaryjne weszli: Roksana Szoblik, Laura Wójtowicz, Sandra Mańkowska, Dominika Mika, Angelika Klimarz, Natalia Szczerba, Klaudia Hansel, Agata Dziereń, Agata Zakrzewska, Adam Fyrla, Kuba Radzik, Krystian Adamczyk.

Dziękujemy seniorom za wspólnie spędzony czas.

Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego