Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Licytacja lalek! Zapraszamy!

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie "Wszystkie Kolory Świata", który jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Angoli. Chcemy uświadomić dzieciom i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami, a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka. Projekt wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska.


W ramach akcji uczniowie przygotowywali specjalne, charytatywne laleczki UNICEF. Laleczki te są symbolem pomocy, jakiej dzieci chcą udzielić swoim rówieśnikom z biednych krajów. Z powodu kryzysu najbardziej cierpią dzieci, które stanowią prawie połowę społeczeństwa Angoli. Zagrażają im takie choroby jak cholera, odra, polio, gruźlica, żółta febra, czyli choroby, którym współczesny świat potrafi przeciwdziałać. Najprostszym i najbardziej efektywnym sposobem jest zapobieganie zachorowaniom poprzez szczepienia.


Zachęcamy Państwa do zakupy laleczek. Każde 10 zł to szczepienie dla jednego dziecka. Zakup lalek odbywa się metodą cichej licytacji. Proponowane kwoty proszę wysyłać w wiadomości na Librusie do p. Agnieszki Masztalskiej (psycholog szkolny). Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę zostanie zwycięzcą i tym samym wspomoże UNICEF w walce z chorobami dzieci w biednych krajach.

W wiadomości oprócz kwoty proszę podać numer lalki. Licytacja trwa do 25 lutego br.


Zachęcamy do licytowania!


Lalka nr 1

IMG_20170209_112123Lalka nr 2

IMG_20170209_112240


Lalka nr 3

IMG_20170209_112341


Lalka nr 4

IMG_20170209_112441


Lalka nr 5 

IMG_20170209_112547
POLECAMY TAKŻE
Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku
Warsztaty kulinarne
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655