WARSZTATY SZKOLNE W ZSTiO NR 1 W CHORZOWIE

Janek i Damian - uczniowie klasy 3b, zwiedzili warsztaty szkolne Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie.  Chłopcy mieli możliwość zapoznania się z zajęciami nauki praktycznej prowadzonej w poszczególnych pracowniach, tj. pracowni ślusarskiej, mechanicznej, elektrycznej, jak również wyposażania pracowni w urządzenia i maszyny m. in.  tokarki, obrabiarki, skrawarki. Uczniowie uzyskali także informacje na temat zawodów m. in. ślusarza, mechanika, elektryka, elektronika, górnika.