Spotkanie z Mikołajem Rykowskim - założycielem Fundacji "Wolne Miejsce"

Uczniowie Gimnazjum nr 1 wzięli udział w spotkaniu z p. Mikołajem Rykowskim - założycielem Fundacji "Wolne Miejsce". Zaproszony gość przekazał młodzieży cele i główne działania fundacji, opowiedział o wydarzeniu, które zaowocowało założeniem fundacji. Fundacja "Wolne Miejsce" zajmuje się m. in. organizacją spotkań wigilijnych podczas Świąt Bożego Narodzenia i Śniadań Wielkanocnych dla osób samotnych. Mikołaj Rykowski zaprosił młodzież do włączenia się i wsparcia działań w zakresie przygotowania i organizacji Śniadania Wielkanocnego, które w tym roku odbędzie się w Świętochłowicach i Siemianowicach Śląskich.

Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA