Dzień Liczby Pi

We wtorek  obchodziliśmy Dzień Liczby Pi. Datę święta wybrano na 14 marca z powodu skojarzenia z pierwszymi cyframi rozszerzenia dziesiętnego liczby pi, jako że data 14 marca zapisywana jest w USA jako 3:14. Z tej okazji wszystkie klasy wzięły udział w konkursach.

Najlepszą potrawę w kaształcie liczby Pi przygowowała Angelika Klimasz z klasy 1a. Najwięcej (bo aż 40) cyfr rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi zapamiętała Sandra Mańkowska, z klasy 3a. Najlepszą prezentację liczby Pi przygotowała klasa 3a. Pierwsze miejsce w konkursie grupowym zajęły uczennice klasy 3a: Klaudia Lorek, Martyna Fiedor i Wiktoria Eihorst.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego