SZKOLNY OGRÓD ŻONKILOWY – TABLICZKA INFORMACYJNA

Dominika, Natalia, Patrycja, Paulina i Ala – uczennice klasy 2B, przygotowały tabliczkę z  informacją o założonym przez nie Szkolnym Ogrodzie Żonkilowym i udziale Gimnazjum nr 1 w Chorzowie w X kampanii "Chorzowskie Pola Nadziei".

Akcja "Pól Nadziei" organizowana jest przez chorzowskie hospicjum. Jednym z celów kampanii jest edukacja w zakresie tematyki hospicyjnej, przybliżanie społeczeństwu potrzeb osób terminalnie chorych, kształtowanie postaw pomocy i opieki chorym w ostatnim etapie drogi ziemskiego życia, jak również pozyskiwanie środków na opiekę nad pacjentami – podopiecznymi chorzowskiego hospicjum.

Z niecierpliwością czekamy na kwitnące żonkile.

Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA