Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Tydzień Zdrowia w naszej szkole - owocowy poniedziałek

Owocowy Poniedziałek

Było naprawdę owocowo. W ramach rywalizacji klas zadanie polegało na zrobieniu jak najdłuższego szaszłyka owocowego. Trzeba przyznać, że były kolorowe i smaczne. Niektórym aż ślinka ciekła. Drugim zadaniem było przebranie się uczniów klas w kolory owoców. Po podliczeniu punktacji klasa 2b zajęła I miejsce, 3b – II, 1b – III, 1a – IV, 3a – V, natomiast 2 a - VI. Wszystkie klasy otrzymały owocowy poczęstunek.

POLECAMY TAKŻE
Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku
Warsztaty kulinarne
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655