Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
XI TURNIEJ SCRABBLE SZKÓŁ MIASTA CHORZOWA

W dniu 22 listopada 2013r. odbył się  XI Turniej Scrabble, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 w Chorzowie dla uczniów chorzowskich szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Fiedor, Dominik Biskup oraz Robert Barczyk. WYRÓŻNIENIE i tytuł „Najlepszego gracza rundy finałowej” otrzymał Dominik. Wszystkim gratulujemy wiedzy i odwagi.

POLECAMY TAKŻE
Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku
Warsztaty kulinarne
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655