Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Dzień po oficjalnym terminie święta (23 kwietnia) odbyły się obchody Dnia Książki  w naszej szkole. Można było wziąć udział w konkursach: ."Hobbit, czyli tam i z powrotem - naszą lekturą" (ex eaequo wygrali: Klaudia Hansel, Dominika Mika i Jakub Rodzik, drugie miejsce zajęli Natalia Jędrzejczak i Wojciech Czmok) oraz "Czy znasz tych pisarzy?" (I miejsce - 2b, II - 3b, III - 2a, IV - 3a, V - 1a).

Na korytarzu obok biblioteki można było podziwiać prace plastyczne "Okładka mojej ulubionej książki" uczniów klasy 3a: Teresy Świątek, Nicole Nieśpiałowskiej, Weroniki Ogiegło, Sandry Mańkowskiej, Julii Gąsiorowskiej, Dominiki Maliszewskiej, Roksany Spiegel, Rafała Raka i Klaudii Lorek.


Jednocześnie mogliśmy zapoznać się z 10 powodami dla których warto czytać książki. 
POLECAMY TAKŻE
Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku
Warsztaty kulinarne
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655