Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
"Bezpiecznie kibicuję - mądrze dopinguję - młody kibic" - jesteśmy w finale!

Klasy pierwsze uczestniczyły w eliminacjach programu "Bezpiecznie kibicuję- mądrze dopinguję- młody kibic". Nasza drużyna piłkarska, przy dobrym dopingu kibiców, rewelacyjnie rozpoczęła rozgrywki wygrywając 3:0 z Gimnazjum nr 10. Potem szczęście nas opuściło. Ostatecznie jednak nasze Gimnazjum, dzięki kibicom, awansowało do finału. Do zdobycia pierwszego miejsca w kibicowaniu przyczyniły się dziewczyny z zespołu tanecznego, które zaprezentowały ciekawy układ choreograficzny.

Do zobaczenia w finale, który odbędzie się 7 czerwca na stadionie Ruchu. Przypominamy, że w 2016 roku w wielkim finale zajęliśmy znakomite 3. miejsce w Chorzowie.

POLECAMY TAKŻE
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego
Nowości w bibliotece
Wolność czytania 2017
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655