"Bezpiecznie kibicuję - mądrze dopinguję - młody kibic" - jesteśmy w finale!

Klasy pierwsze uczestniczyły w eliminacjach programu "Bezpiecznie kibicuję- mądrze dopinguję- młody kibic". Nasza drużyna piłkarska, przy dobrym dopingu kibiców, rewelacyjnie rozpoczęła rozgrywki wygrywając 3:0 z Gimnazjum nr 10. Potem szczęście nas opuściło. Ostatecznie jednak nasze Gimnazjum, dzięki kibicom, awansowało do finału. Do zdobycia pierwszego miejsca w kibicowaniu przyczyniły się dziewczyny z zespołu tanecznego, które zaprezentowały ciekawy układ choreograficzny.

Do zobaczenia w finale, który odbędzie się 7 czerwca na stadionie Ruchu. Przypominamy, że w 2016 roku w wielkim finale zajęliśmy znakomite 3. miejsce w Chorzowie.

Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA