Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Parada Schumana

Już po raz kolejny grupa naszych uczniów wzięła udział w Paradzie Schumana, która organizowana jest w ramach obchodów Dnia Europy i rocznicy ogłoszenia przez Roberta Schumana planu integracji europejskiej. W tym roku hasłem imprezy było: Za silną Polską w silnej Unii Europejskiej. W przemarszu wzięło udział ok. 1000 osób, które mogły zaznajomić się z najciekawszymi inicjatywami organizacji pozarządowych, wziąć udział w konkursach, animacjach i grach edukacyjnych w przygotowanym dla zainteresowanych miasteczku Schumana z namiotami Komisji Europejskiej, Erasmusa i innych organizacji.

POLECAMY TAKŻE
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Mam zajawkę - już wszystko jasne!
SKARBY ZIEMI – Wystawa i Giełda Minerałów, Skał, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich
Wizyta wolontariuszy Bona Fides
Szkolny konkurs talentów "Mam zajawkę"
W szkole czuć już święta. Piekliśmy pierniki
Gimnazjaliści na "Śląskim Festiwali Nauki"
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655