Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Parada Schumana

Już po raz kolejny grupa naszych uczniów wzięła udział w Paradzie Schumana, która organizowana jest w ramach obchodów Dnia Europy i rocznicy ogłoszenia przez Roberta Schumana planu integracji europejskiej. W tym roku hasłem imprezy było: Za silną Polską w silnej Unii Europejskiej. W przemarszu wzięło udział ok. 1000 osób, które mogły zaznajomić się z najciekawszymi inicjatywami organizacji pozarządowych, wziąć udział w konkursach, animacjach i grach edukacyjnych w przygotowanym dla zainteresowanych miasteczku Schumana z namiotami Komisji Europejskiej, Erasmusa i innych organizacji.

POLECAMY TAKŻE
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego
Nowości w bibliotece
Wolność czytania 2017
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655