Spotkanie z radcą prawnym

15 maja 2017 roku zainteresowane uczennice trzeciej klasy wzięły udział w spotkaniu z p. mecenasem Tomaszem Nowakiem. Spotkanie odbyło się w Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej "Synegoros" w Chorzowie.

Podczas spotkania dziewczęta poznały charakterystyki i specyfikę pracy przedstawicieli różnych zawodów prawniczych m. in.  radcy prawnego, adwokata, sędziego, prokuratora, notariusza. Uczennice miały możliwość uzyskania informacji na temat drogi edukacyjnej do zawodu radcy prawnego oraz poznania jego podstawowych zadań i czynności zawodowych obejmujących m. in.  udzielanie porad i  konsultacji, wydawanie opinii prawnych, opracowywanie pozwów, apelacji.

Panu mec. Tomaszowi Nowakowi  składamy serdeczne podziękowania za możliwość spotkania zawodoznawczego.
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego