Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Piknik Rodzinny Zespołu Szkół Budowlanych

Od 1 września Gimnazjum nr 1, do czasu wygaszenia, będzie częścią Zespołu Szkół Budowlanych. "Budowlanka" od 1 września zmieni swoją siedzibę i będzie znajdowała się przy ul. Dąbrowskiego 53. Do tego momentu pozostały jeszcze niewiele ponad 3 miesiące. Jednak my już jesteśmy razem! W piątek 2 czerwca od godziny 13:30 do 18 na boisku naszej szkoły odbędzie się I Chorzowski Piknik Rodzinny Zespołu Szkół Budowlanych "Budowlani w centrum".

Będzie się działo! Zobaczymy sporo występów artystycznych, będzie można dobrze zjeść!

Zapraszamy!

piknik
POLECAMY TAKŻE
Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku
Warsztaty kulinarne
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655