Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Piknik Rodzinny Zespołu Szkół Budowlanych

Od 1 września Gimnazjum nr 1, do czasu wygaszenia, będzie częścią Zespołu Szkół Budowlanych. "Budowlanka" od 1 września zmieni swoją siedzibę i będzie znajdowała się przy ul. Dąbrowskiego 53. Do tego momentu pozostały jeszcze niewiele ponad 3 miesiące. Jednak my już jesteśmy razem! W piątek 2 czerwca od godziny 13:30 do 18 na boisku naszej szkoły odbędzie się I Chorzowski Piknik Rodzinny Zespołu Szkół Budowlanych "Budowlani w centrum".

Będzie się działo! Zobaczymy sporo występów artystycznych, będzie można dobrze zjeść!

Zapraszamy!

piknik
POLECAMY TAKŻE
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Wybory do samorządu szkolnego
Nowości w bibliotece
Wolność czytania 2017
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655