Dzień Europejski

21 czerwca cała społeczność uczniowska została zaproszona do gry terenowej "Odkrywamy kraje Europy". Uczniowie zmierzyli się z szeregiem zadań ukrytych w całej przestrzeni szkolnej. Wszyscy uczniowie z powodzeniem ukończyli grę.

Zwycięskimi parami okazały się aż 3 zespoły:

Krystian Adamczyk i Klaudia Hansel, Kamil Hibner oraz Daniel Eichhorst, a także Nicole Nieśpiałowska z Rafałem Rakiem. Najpiękniejszy plakat o tematyce europejskiej stworzyła klasa II A, natomiast w konkursie na najciekawsze przebranie wygrali ex aequo Kamil Pająk i Wojciech Czmok.