Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
Wybory do samorządu szkolnego

W piątek 22 wrześnią w naszej szkole odbędą się  wybory do Samorządu Szkolnego oraz Młodzieżowej Rady Miasta. Uczniowie kandydujący z gimnazjum: Paulina Zawadzka, Maria Pawelczyk, Kamil Mandryla, Emilian Kania. Kandydaci z Technikum Budowlanego oraz Szkoły Branżowej: Joanna Werdeker, Kamil Bałuszyński, Julia Zawadzka, Sandra Jankowska, Dominika Maliszewska, Olaf Pyka.

Z kolei do Młodzieżowej Rady Miasta kandydują: Kamil Bałuszyński, Sandra Jankowska, Olaf Pyka.

POLECAMY TAKŻE
Projekt "Bakcyl"
I Młodzieżowy Rajd " Szlakami Beskidów" zaliczony!
Wyjście do oczyszczalni ścieków
Nowości w bibliotece
Wolność czytania 2017
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655