1 grudnia uczniowie klas 3a, 3a i 2b Gimnazjum odwiedzili "Śląski Festiwal Nauki". Wydarzenie odbywało się w MCK w Katowicach. Uczestnicy udali się do każdego z sześciu obszarów wiedzy: nauki humanistyczno społeczne, przyrodnicze, ścisłe, techniczne, medyczne oraz sztuki. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach, pokazach i eksperymentach popularyzujących naukę. W strefie Off Science można było podziwiać wynalazki garażowych konstruktorów, z kolei w strefie Esport Point można było obejrzeć turnieje amatorów z profesjonalnymi graczami.

BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku