6 grudnia odbyła się kolejna już edycja szkolnego konkursu talentów "Mam zajawkę". W tym roku w walce o tytuł największego szkolnego talentu wzięło udział aż siedemnastu uczniów prezentujących talenty muzyczne, sportowe i artystyczne. Wyniki głosowań jeszcze nie zostały podsumowane, więc w oczekiwaniu na informację o laureatach trzeba uzbroić się w trochę cierpliwość. Występy stały na bardzo wysokim poziomie, więc wybór swojego faworyta dla głosujących uczniów nie jest łatwy.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć prezentujących sylwetki uczestników oraz ich zmagania.

BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku