Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne
SKARBY ZIEMI – Wystawa i Giełda Minerałów, Skał, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich

9.12.2017 uczniowie naszej szkoły wybrali się do Międzynarodowego Centrum Kongresowego na 49 Wystawę i Giełdę Minerałów, Skał, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich „SKARBY ZIEMI”. W tym dniu do Katowic przyjechało ok. 150 wystawców z całego kraju. Można było zobaczyć i kupić minerały Polski, minerały świata, skały, skamieniałości , meteoryty, kamienie szlachetne, półszlachetne, korale, perły, bursztyny, muszle, motyle i wiele innych okazów oraz przepiękna biżuterię artystyczną, wyroby ze srebra, złota, rękodzieła artystycznego idealnie nadające się na prezenty świąteczne.

POLECAMY TAKŻE
Uczniowie na lodowisku
Pośpiewaliśmy w chorzowskiej "Laubie"
Z cyklu przewodnik opowiada: Album z podróży. Meksyk
BRANŻA HOTELARSKA
Rynek pracy w Chorzowie i na Śląsku
Warsztaty kulinarne
Minikoncert w chorzowskim hospicjum
Wycieczka do Palmiarni
Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655