Nasza Szkoła
Chorzów ul. Wolności
Centrum Miasta
Zakłady Chemiczne

ZŁOTA KSIĘGA UCZNIÓW

zawiera nazwiska uczniów szczególnie zasłużonych w życiu szkoły, osiągających ponadprzeciętne wyniki nauczania, potwierdzone często sukcesami w konkursach przedmiotowych, artystycznych czy sportowych oraz cechujących się wysoką kulturą osobistą wyrażoną wzorowym zachowaniem...

Rok szkolny 2016/2017

3A - Lorek Klaudia

Rok szkolny 2015/2016

3A - Elsner Klaudia, Książko Natalia, Machnik Michał, Musioł Kamil, Rachwał Aleksandra

Rok szkolny 2014/2015

3B - Błaszczyk Marta, Kupczak Monika

Rok szkolny 2013/2014

3B -  Mróz Paulina, Szczęsny-Sienkiewicz Piotr

Rok szkolny 2012/2013

nie było uczniów wyróżniających się

Rok szkolny 2011/2012

3B  –  Łukowicz Kamil, Siwek Piotr, Szczypiński Angelo, Wiedemann Patryk

Rok szkolny 2010/2011

3A  –  Augustyniak Paulina, Botor Wiktoria, Habas Justyna, Kawecka Ewelina, Stachura Krystyna, Rychlak Jakub

3B  –  Jelonek Monika, Schlesinger Agnieszka

Rok szkolny 2009/2010

3A  –  Klebach Izabela, Kopyciok Nicola, Zawadzka Marta

3C  –  Modrok Dawid

3D  –  Barbach Marta

Rok szkolny 2008/2009

3A  –  Gara Jesica, Stasiak Brygida, Hermanowicz Jakub, Polak Paweł, Ukleja Filip

3B  –  Kozieł Patrycja, Mucha Anna, Olesz Magdalena

Rok szkolny 2007/2008

3A  –  Bąk Agnieszka, Bąk Magdalena, Centkowska Joanna, Dziwlik Marta, Kumor Paweł

3B  –  Kaczmarska Monika

3C  –  Ozimkiewicz Marty

Rok szkolny 2006/2007

3A  –  Gorący Martyna, Księżyk Justyna, Mośny Judyta, Radło Agnieszka

3B  –  Białowąs Renata, Marczak Justyna, Rak Marta, Stasiak Klaudia, Wykowska Marta, Praski Michał, Zygmunt Michał

3E  –  Bazan Gabriela, Brodziak Konstancja, Czmok Sandra, Pytlik Joanna, Żak Magdalena

Rok szkolny 2005/2006

3A  –  Gemborek Paulina, Gospodarek Martyna, Księżyk Magdalena, Lichota Zofia, Stencel Agnieszka, Strześniewska Oliwia, Szymczyk Marcelina, Bociąga Bartosz, Fingas Łukasz, Salwa Piotr, Żółciak Łukasz

3B  –  Gliwicka Aneta, Kanclerz Lidia, Ukleja Kryspin, Rybarz Dawid, Zygmuniak Andrzej

3D  –  Centkowska Alicja

3E  –  Szabra Dawid

Rok szkolny 2004/2005

3A  –  Latała Alina, Mika Natalia, Sikorska Patrycja

3B  –  Bartocha Magdalena, Goły Agnieszka, Staniszewska Marta, Bogdał Marcin, Lata Dawid, Polański Michał

3D  –  Gruca Joanna, Raszka Aleksandra, Zarzycki Wojciech

3E  – Flak Barbara, Kiełbowicz Agnieszka, Krzeszowska Marta, Piela Adriana, Szybiak Jagoda, DudkiewiczRadosław, Grabowski Piotr, Płaza Maciej

3F  –  Witkowski Grzegorz, Włodarz Marek

Rok szkolny 2003/2004

3A  –  Kaduk Sandra, Kupka Katarzyna, Mazur Dorota, Spaltenstein Joanna, Woźniak Wirginia, Dobek Sebastian, Laske Tomasz

3B  –  Blukacz Monika, Glijer Katarzyna, Kaczmarek Natalia, Nowacka Karolina, Trzaska Aleksandra

Rok szkolny 2002/2003

3A  –  Chlebowska Dorota, Flak Ewa, Gospodarek Ewelina, Wrona Marek

3B  –  Bartocha Kinga, Bonecka Joanna, Lach Dominika, Lasecka Karolina, Pala Mirosława, Parzoch Małgorzata, Podkowik Ewa, Siwy Anna, Stasik Aleksandra, Kawka Arkadiusz, Praski Marcin

3C  –  Kowalska Agata, Oczko Karolina, Popowska Joanna, Szykowska Aleksandra, Szubert Katarzyna, Janota Jan, Mzyk Jarosław, Sadowy Wojciech, Schabowski Marcin, Ulanowski Wojciech

Rok szkolny 2001/2002

3B – Janik Łukasz, Jarosz Adam

3D  Niemiec Eryka, Szyszka Marzena, Ścięgosz Magdalena, Gnida Leszek, Piotrowski Wojciech

3E – Majchrzak Monika, Strzęciwilk Joanna, Moskal Paweł, Nokielski Adam, Zygmański Michał

3G  Kolończyk Anna, Blukacz Artur, Świder Bartosz

Archiwum Aktualności
Adres: ul. Dąbrowskiego 53 41-500 Chorzów | e-mail: sekretariat@gim1chorzow.pl | Telefon: +48 (32) 2411655